padel-kort

Hakkımızda

WePadel deneyimli ekibi ve kaliteli ürün anlayışı ile size eşsiz bir padel kortu sunuyor. İnşa ettiğimiz padel kortları ve kullandığımız ürünler Uluslararası Padel Federasyonu gerekliliklerine uygundur.

WePadel, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerine profesyonel padel kortu hizmeti sunmak için Integral Group'un güçlü endüstri deneyimini kullanarak size eşsiz bir padel deneyimi sunuyor!

WePadel'in Avantajları

En İyi Padel Deneyimi
Yüksek Kaliteli Saha
Konforlu ve Sporcu Dostu

Padel kortları raket sporu tutkunları için daha erişilebilir ve uygun maliyetli bir seçenek sunarak sporun yayılmasına ve keyif alınmasını kolaylaştırıyor. Kapalı padel kortu tasarımı güvenliği artırır ve çeşitli hava koşullarında yıl boyunca oynamaya olanak tanır.

90

+

ülke sayısı

500

+

Müşteri

130

+

Padel Projeleri

6

+

Ofisler

Misyonumuz

WePadel markasının başarısını tüm dünyaya taşıyarak bu sektörde lider konuma gelmek ve insanlara daha sosyal, daha sağlıklı ve sportif bir yaşam standardı sunmak.

Vizyonumuz

WePadel kalitesinde en iyi padel kortlarını inşa ederek insanları padel ile tanıştırmak ve bu sporun gelişimine katkıda bulunmak.

Diğer Markalar

WePadel markasının içinde bulunduğu Integral Group şirketleri ve markaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşte WePadel gibi diğer spor alanları için hizmet verdiğimiz markalarımız